Tänan südamest õnnitlejaid!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAAga mis mõttes te õnne soovite? Vihjate, et olen õnnetu? Või tahate tähelepanu kõrvale juhtida Eesti tegelikult olukorralt? Kui vasakpoolsed õnnitlevad siin ühte inimest koos parempoolsetega, siis kellele on see segadus kasulik? Eestile kindlasti mitte!

Mind õnnitledes olete jaganud inimesi omadeks, keda sobib õnnitleda, ja võõrasteks. Olete solvanud suuremat osa õnnitlustest ilma jäänud rahvast. Ma ei alahinda teie hingesoppides peituvaid tunderiske, kuid selline „õnnitlemine“ räägib teie hoiakutest, milles apelleerite objektiivsete tõsiasjade asemel emotsioonidele. Siin võib isegi näha ajaloolist pärandit, kus õnnitleti mh kasu, positsiooni või isegi kättemaksu eesmärgil.

Olen saanud kinnituse tundele, et teie õnnitlustes sisalduvad sõnastused on enne kokku lepitud ning minuga on rääkinud tegelikult kalk hoolimatus.

Mu sõnad ja tunded ei piirdunud muidugi vaid nende seostega. No vabandage väga, kui kõik paika ei pea, aga ma leian, et peaksite samuti vabandama, kui selliste soovide, mõtete või sõnastustega välja tulete. Aitäh!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s