Pessimismikoolitus

Pole leidnud endale sobivat õnnekoolitust, hingamine ei vabasta ja positiivne mõtlemine ei ahvatle? Võib-olla pole sa lihtsalt selline inimene!

195 copyKas tunned hoopis, et elu on mõttetu ja lõpeb niikuinii surmaga? Oled palju edutum keskmisest eestlasest? Ilu pole maailmas enam olemaski ja peegel sakib? Teised inimesed samuti? Just, mis inimesed need üldse on! Miks peavad nad kõik olema nii lollid? Ja siis veel see meedia! On ju puhas solk ja kallutatud okse?

Kui kõik tundub täpselt nii halb, siis ära arva, et me ei suudaks lasta kõike veel hullemana paista! Tule pessimismikooli ja õpetame sulle, kuidas näha halba absoluutselt kõiges! Õpid ära tehnoloogia, kuidas see käib. See käib väga lihtsalt. Rõõm on läinud ja kannatused on alanud. Usu – lisaks enda masendusele suudad sa pärast koolitust kõik teised viia lausa meeleheitele!

IMG_2467 copyKui aga tunned, et oled rõõmsameelne inimene, kellel läheb elus hästi ja kes pessimismi enda ellu ei vaja – siis mine parem pikalt persse, kuradi veidrik!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s