Uskumatu numbrimaagia

52Ma sain 52 aastat vanaks. Selles numbris on uskumatult maagilised seosed, mille peale poleks tulnudki, kui poleks aastate jooksul omandanud ja meeles pidanud hulgaliselt olulist infot.

Nimelt on aastas 52 nädalat ja 52 on Mehhikosse helistamise suunakood.

Lisaks on 5 ja 2 kokku 7, mis on teadupärast õnnenumber. Nädalas on seitse päeva ja surmapatte on samuti seitse. Jumal lõpetas maailma loomise seitsmendal päeval. Vikerkaarel on seitse värvi ja Lumivalgukesel oli seitse päkapikku.

Kusjuures on täiesti hämmastav, et 5 miinus 2 on 3, mis on teadupärast samuti õnnenumber. Kolm on lisaks esimene number, millest saab vormida geomeetrilise kujundi – kolmnurga. Ja kolmnurgal on omakorda tohutult tähendusi, vaadake kasvõi erinevate asutuste uksi, kus on nii ühte- kui teistpidiseid kolmnurkasid. Muide, kolm on number, mis sümboliseerib harmooniat, tarkust ja mõistmist. Kolm on lausa püha number paljudes religioonides. Nagu seitsegi. Aga kolm on lisaks veel kohtuseadus.

Et saada rohkem aimu minu vanusega seonduvast numbrimaagiast, siis lahutame minu sünniaastast minu vanuse ja saamegi aasta 1914, mil algas  esimene maailmasõda. Kui aga minu sünniaastast lahutada esimese maailmasõja algusaasta, siis saame minu vanuse, mis on 52! Eks ole uskumatu kokkulangevus, tasub vaid vaadata numbrite taha!

Kui minu vanusest veel lahutada mu laste summaarne vanus, mis on 35, saame pealtnäha juhusliku numbri 17. Ometigi ei ole see number juhuslik, sest taro kaartides tähistab 17 tähte ja naeratamiseks peab kasutama 17 lihast! Mõistate? Mõelge selle seose peale! Laste summaarne vanus pole samuti juhuslik, sest 3 ja 5 omavahel liites saame 8, mis külili lükates on lõpmatus. Uskumatu, aga tõsi!

Teeme veel ühe lihtsa tehte – näiteks võtame minu vanuse ja jagame selle täiesti suvalise numbriga, näiteks neljaga. Ja saame 13! See on aga paljude arvates õnnetu number ja järelikult mulle hoiatuseks, et ma peaksin olema väga ettevaatlik suvaliste numbrite jagamisel.

Kui aga liita viiekümne kahele suvaline number, näiteks 48, siis saame 100! Eesti Vabariigi vanus, mõistate! Lisaks polegi 48 nii suvaline, kuna 8 pooleks tehes, saame 4 – ehk eelnevalt võetud suvalise numbri! Kõlab müstilise kokkulangevusena, aga tuleb lihtsalt osata näha meie igapäevaste numbrite taha.

Paljud teist võibolla ei usu numbrimaagiat. Asjata, nagu äsja veenvalt osutasin. Uuel eluaastal alustan ilmselt koolitustega, mis keskenduvad numbrite omavahelistele seostele ja seostele kõige ümbritsevaga.

Koolitusele registreerumiseks leidke mõni suvaline number, lahutage sellest oma vanus ja helistage sellele. Kui satub õige tähendusega number, siis olete registreerunud ja pühendan teidki numbrimaagiamaailma!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s